Domek do ogrodu dla Lorki i Janka

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Lorka po wizycie u Babci w Polsce, pokochała miłością wielka zjeżdżalnie.. a więc postanowiliśmy z mężem znaleźć coś fajnego do naszego małego ogrodu. Jako, że nie lubię kupować nowych rzeczy ( nie dlatego, że mnie na nie nie stać, ale uwielbiam ze staroci robić coś nowego, patrzeć na to jak z każdym dotykiem się zmienia ).

Tak więc zaczęłam szukać i zamiast zjeżdżalni znalazłam cały domek z piaskownica i zjezdzalnia. Na zdjęciu wyglądał całkiem nieźle. Kosztował 250€ ale M. Zdołał go kupić za 200 + dwie lalki ELSA i Anna gratis :-)

IMG_20170428_141457_564

M. Przywiozl go w piątek :-). Okazało się, że w jest przy nim sporo roboty bo np. drewno od nóg na których stał, było na tyle zmurszale, że musieliśmy je zastąpić nowym. Pojechaliśmy zaraz w piątek do marketu budowlanego.. kupiliśmy Farbe, drewno, „dachowke”.

Początkowo zastanawiałam się co postawie Lorce w jej domku. Sprawa szybko sie sama rozwiązała. Lorka wczoraj, kiedy domek był przygotowany do malowania , potajemnie się wkradła i zniosla tam swoje najpotrzebniejsze rzeczy. Tak więc w domku zagości kuchnia ogrodowa. Mam zamiar zrobić jej się kuchenkę, która posłuży jako stolik do malowania. Do tego będzie tablica i dwie Pufy na których będzie można usiąść. Więcej się nie zmiesci. Mam jeszcze dylemat czy środek malomalować na bialo czy zostawic jak jest…
W oknach będą firanki. Na balustradzie zawiesze kwiatka o którego Lorka będzie się sama troszczyla. Parę ozdób do domku które Lorka może sama zrobić mam już też w głowie :-).

Wczoraj pomalowalismy domek. Jutro będziemy kłaść dachowke. :-)

20170429_173840

20170430_074700

20170430_074923

A dziś wybieramy się na wycieczkę do Schwarzwadu :-)

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>